شیوه‌های حمل و نقل

در فروشگاه اینترنتی رزمد ارسال کالا به سه شیوه انجام می‌شود:

  • ارسال با پیک درون شهر تهران
  • ارسال با تیپاکس (تمام مناطق تحت پوشش این سرویس)
  • ارسال با پست پیشتاز (کل کشور)
  1. ارسال درون شهری یا پیک: درحال حاضر این روش فقط شامل شهر تهران می‌باشد؛ در این روش ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا کالا در سریع‌ترین شکل ممکن به دست شما برسد، ارسالات در تهران به صورت روزانه انجام می‌شود، شما می‌توانید با انتخاب این روش روز و محدوده ساعتی که مد نظرتان است را انتخاب کنید تا محصول در سریع ترین حالت در اختیارتان قرار بگیرد؛ توجه فرمایید که هزینه ارسال درون شهر تهران به صورت منطقه ای و متغیر است.
نکته مهم: تمام مناطق شهر تهران شامل ارسال با پیک نمی‌شوند، این مناطق بیشتر شامل محدوده‌های انتهایی تهران از سمت غرب، جنوب، جنوب شرقی و غربی، و محدوده‌های پایانی شرق تهران است، در صورتی که آدرس درج شده شامل سرویس دهی پیک نباشد، فروشگاه با شما تماس گرفته و ارسال با تیپاکس یا پست را پیشنهاد می‌دهد.
 
  1. ارسال با تیپاکس: شامل تمام مناطق تحت پوشش این سرویس است، لطفاً برای دیدن مناطق تحت پوشش تیپاکس اینجا را کلیک کنید؛ توجه فرمایید که ارسال با تیپاکس به صورت پس کرایه بنابه نرخ مصوب این لجستیک است؛ کالای سفارشی شما از فردای روز کاری ثبت سفارش تحویل شرکت تیپاکس می شود و با زمان حدودی 2 تا 4 روز کاری به دست شما می رسد؛ بدیهی‌ست که زمان ذکر شده حدودی می‎باشد و مسئولیت تاخیر رسیدن کالا به دست مشتری با “شرکت تیپاکس” است.
  2. ارسال با پست پیشتاز: این روش بسیار ایمن است و تمام ایران را تحت پوشش قرار می دهد، محدوده زمانی ثبت سفارش تا رسیدین کالا به دست مشتری “معمولاً” حدود 2 تا 7 روز کاری‌ست، در صورتی که زمان رسیدن محصول بیش از 7 روز کاری زمان ببرد، مشتری می‌تواند با تماس از طریق یکی از روش‌های ارتباطی با فروشگاه رزمد (تلفنی، دایرکت اینستاگرام و یا واتس اپ) درخواست کد رهگیری مرسوله نماید؛ بدیهی‌ست که زمان ذکر شده حدودی می‎باشد و مسئولیت تاخیر رسیدن کالا به دست مشتری با “شرکت پست” است.

نکته مهم: روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی روزهای کاری محسوب نمی‌شوند.

درصورت وجود هرگونه سوال با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

سبد خرید
علاقه‌مندی
دسته بندی ها