در حال حاضر ثبت سفارش تنها از طریق درگاه بانکی وبسایت و یا به صورت کارت به کارت امکان پذیر می‌باشد

money-order-img

شیوه‌های پرداخت

به علت اینکه ماهیت و فعالیت فروشگاه رزمد فقط به صورت آنلاین می‌باشد طبیعتاً پرداخت سفارشاتی که از طریق درگاه‌های بانکی شتاب و به صورت اینترنتی انجام می‌شود در اولویت پردازش و ارسال قرار می‌گیرند، پیشنهاد ما همواره پرداخت به شیوه‌ی آنلاین است، اما اگر مطلوب شما نیست، ایرادی ندارد همواره راه‌های دیگری وجود دارد که رضایت مشتریان در هنگام خرید جلب شود.

به صورت کلی سه شیوه پرداخت در فروشگاه رزمد امکان پذیر است که در حال حاضر دو مورد از آن‌ها شامل برخی محدودیت‌ها هستند که در ادامه توضیح می‌دهیم:

$ پرداخت آنلاین
$ پرداخت در محل
$ پرداخت به صورت کارت به کارت

توضیحات

شیوه‌ی پرداخت آنلاین؛ راحت ترین روش برای انتقال وجه/ثبت سفارشات است و برای تمام استان‌ها و شهرهای ایران در دسترس می‌باشد، کلیه پرداخت‌های این شیوه از طریق درگاه‌های بانکی انجام می‌شود و بسیار ایمن می‌باشد، بنابر این الویت پردازش درخواست‌ها با سفارشاتی است که ثبت و انتقال وجه را به صورت آنلاین انجام داده باشند. توجه داشته باشید که پیش از خرید به شیوه‌ی آنلاین باید از طریق خودپرداز بانکی که کارت شما را صادر کرده رمز دوم خود را فعال کنید.

 شیوه‌ی پرداخت در محل؛ به دو روش از طریق کارتخوان سیار و به صورت نقدی قابل انجام است، در حال حاضر این شیوه تنها برای ساکنین شهر تهران در دسترس می‌باشد البته برخی از محدوده‌های استان تهران هنوز تحت چنین پوششی قرار نگرفته‌ند، ساکنین این مناطق درصورتی که ثبت سفارش را به طریق پرداخت در محل انجام بدهند از طرف فروشگاه با آن‌ها تماس گرفته خواهد شد تا پرداخت را به صورت آنلاین انجام بدهند؛ ثبت سفارشات حومه‌ی استان و سایر شهرها، فقط از طریق پرداخت آنلاین امکانپذیر است. همچنین اگر مجموع خریدهای شما بیش از حد خاصی باشد از فروشگاه رزمد با شما تماس گرفته می‌شود تا در خصوص پرداخت وجه راهنمایی‌تان کنند.

شیوه‌ی کارت به کارت؛ برای استفاده از این امکان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

 

 

credit-card-img

پرداخت نقدی

گاهی ممکن است به علت، قطع ارتباط بانک، اینترنت ضعیف و ایرادات دیگر پرداخت به صورت “ناموفق” انجام شود

اگر بعد از پرداخت وجه به صورت آنلاین پیغام خطا نمایش داده شد و مبلغ واریزی از حسابتان کسر شد، این مبلغ در حساب‌های بین بانکی قرار گرفته است و حداکثر ظرف 72 ساعت به صورت اتوماتیک به حساب شما بازگشت داده می‌شود، اگر بعد از این زمان وجه واریزی همچنان به حسابتان منتقل نشده بود لازم است برای رفع اشکال با بانک عامل پرداخت تماس حاصل فرمایید.

مشتریان محترم توجه داشته باشند در حین خرید و استفاده از امکان پرداخت در محل باید کلیه وجه مندرج در فاکتور پرداخت توسط کارتخوان سیار یا به صورت نقدی انتقال داده شود و امکان پرداخت بیعانه و اقسات وجود ندارد.

cash-payment-img
سبد خرید
علاقه‌مندی
دسته بندی ها